Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 12:52   #3658
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Pogoria88 Pokaż wiadomość
Moja Mama nawet jeszcze w ciąży ze mną nie była.
to akurat lepiej

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A ja miałam 13 lat, pamiętam ten dzień jakby to było wczoraj
no nieźle, 13 lat to wszystko juz dokładnie kumałaś
napisz coś, jestem ciekawa


Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
ja tez pamietam, lugolą nas faszerowali.. szkoda ze grubo po terminie, teraz mam pamiatke z tego okresu-niedoczynnosc tarczycy
taak pamiętam dokładnie kolejkę do gabinetu pielęgniarki i brązowe szklanki-musztardówki (były to po prostu zwykłe słoiki, co wydawało mi się mało estetyczne ) - każdy musiał szybko wypić swoją porcję
zabroniono nam wtedy wychodzenia na tzw. wybieg szkolny (a była ładna pogoda, taka jak teraz mniej więcej) i radzono żeby w domu okien w ogóle przez kilka dni nie otwierać - to oczywiście było kilka dni PO, jak wykryto promieniowanie

moja mama niestety też ma niedoczynność tarczycy - pamiątkę po katastrofie - bo lugolę podawano tylko dzieciom i młodzieży, dla starszych brakowało

ja po długim weekendzie pójdę zrobić badanie na TSH - mama mnie męczy, sprawdzę czy wszystko ok


Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
MACowe dziewczyny - będę jakoś niedługo może w MACu i chciałabym sobie coś fajnego nabyć, a nie mam jakiejś specyficznej potrzeby, więc tutaj pytanie - co polecacie?
ja nie tak bardzo macowa (nie znam ich cieni), ale róże i pomadki uwielbiam
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora