Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposób na długie rzęsy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 12:37   #54
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Jak uratować zniszczone rzęsy po przedłużaniu?

Cytat:
Napisane przez Gogusi Pokaż wiadomość
Witajcie, co prawda ja nigdy nie miałam okazji przedłużać rzęs, ale kiedyś miałam dość słabe rzadkie i wogóle niewyraźne. Jak się teraz dowiaduję, może to być efekt źle zmywanego makijażu, a zawsze wydawało mi się że robię to dokładnie. Ale nie o to chodzi. Zainteresował mnie ten wątek. Ja znalazłam rozwiązanie. Używam serum do rzęs M2 Beaute już gdzieś od połowy września. I jestem zadowolona, bo teraz rzęsy są mocne i mają taki wyraźny kolor. No i na pewno wydłużyły się, są takie bardziej podkręcone. A najbardziej mi się podobają kiedy je podkreślam tuszem. Od września już sporo czasu minęło a jeszcze widzę że jest kosmetyk więc jest naprawdę wydajny. Co prawda cena mi trochę nie odpowiadała, ale teraz widzę że warto. Pewnie niedługo będę musiała kupić nowy bo w końcu kiedyś się skończy. No więc jeżeli macie podobny problem to ja bym proponowała ten produkt. Myślę że ze zniszczonymi rzęsami przez przedłużanie też sobie poradzi.
Stosowałam: M2 Beaute, Revitalash i L'Biotica, jeszcze coś chyba L'Oreal . Niestety słabo na mnie zadziałały. W moim przypadku okazała się dopiero skuteczna taka kuracja naturalna. Trafiłam na nią przypadkowo i szkoda, że nie wcześniej bo nie musiałabym tyle kasy w błoto wyrzucać kupując te wcześniejsze odżywki. No ale nic, trudno się mówi.

Na przedłużanie rzęs to się już nie zdecyduję bo z tego, co piszecie to różnie jest z tymi kosmetyczkami. A moje rzęsy, no niestety od samego stosowania tuszu strasznie się osłabiły. Teraz to i nawet z tuszu właściwie zrezygnowałam (stosuję tylko na specjalne wyjścia). Z resztą po tych zabiegach moje rzęsy są i bez tuszu wyraziste. Podkręcam je tylko zalotką i gotowe.

Tak sobie myślę, że z rzęsami jest jak z włosami. U niektórych się nie niszczą tak bardzo od zabiegów, a u innych wyglądają fatalnie.
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując