Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-08, 18:38   #2191
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Współczuję bardzo, zwłaszcza kotu cierpień, ale chyba liczyłaś sie z tyum pozwalając wychodzić mu na balkon.
To bardzo przykre słowa z Twojej strony. Balkon mam zabezpieczony, żaden z moich pięciu kotow na przestrzeni jakiś dwudziestu lat nie mial podobnej sytuacji. Krecik przedostał się do sasiadow i stamtąd spadł. Sąsiadka ustawiła wielką wiklinową skrzynię zaczepiając o moją siatkę i robiąc w niej dziurę, mamy połączone balkony takim przesmykiem. Nie widziałam tego.
Nie będę odbierać kotom jedynej rozrywki życiowej, jakiej jest obserwowanie świata. Bardzo się i tak obwiniam, że nie zauważyłam tej dziury.

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Miss- ogromne współczuję :-( byłoby mi ciężko gdyby coś podobnego stało się mojemu Śmierdziuchowi. więc solidaryzuję się w tych ciężkich chwilach, wiele z Nas traktuje swoich pupilów jak kolejnego członka rodziny... :-(
czy jest jakaś szansa, że kot będzie jakoś normalnie funkcjonować? jakiś ratunek dla niego?
Bardzo Ci dziękuję. Ciężka sprawa, okaże się. Teraz jestem cała w nerwach, ma bardzo poważną operację, skończy się po 21.

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2013-07-08 o 18:34
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora