Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-21, 08:05   #1546
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Umówmy się- Twoje paznokcie wyglądają we wszystkim świetnie
haha zdjęcia to zdjęcia, a na żywo widzę różnicę - neony i pastele wizualnie poszerzają mi paznokcie, a wtedy paradoksalnie dłonie mi się dużo smuklejsze wydają

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dzięki mojej niesamowitej koordynacji i wyczuciu ruchów, wczoraj podczas mycia okien narobiłam sobie na fakerach takich samych pęknięć, jak pokazywała Miranda ostatnio, dżiiiizas



Zastanawia mnie też jak podeszli do prośby Agi, to znaczy czy wiedzieli, że lakier się zmienił (prawda jest taka, że 90% klientów nie zauważy, bo to pewnie salony), czy pomyśleli "bosze, o co jej chodzi, przecież to tylko butelka". Co, oczywiście, nie zmienia faktu, że i tak powinni wziąć to pod uwagę, a teraz rozpatrzeć reklamację

No
Nawet nie pamiętam, jak to się zaczęło u mnie z neonami... chyba pierwszym z prawdziwego zdarzenia był Highlight of my Summer, którego zamówiłam dwa lata temu (sprawdziłam - maj 2013 ), a może wcześniej Robinson? Ale CC nie brałam ze względu na neon, tylko kolor. No w każdym razie, kiedyś nie lubiłam, a teraz mam taką zajawkę, że nie wiem w co ręce włożyć

Aż chyba poszukam czegoś na ten temat, jak nie będę miała co robić
uuu ale znam to - zawsze przy myciu okien się zagalopuje i paznokciami pac w szybę tak prostopadle na szczęście raczej tylko lakier pęka zazwyczaj...

No właśnie... chyba świadomie by nie wcisnęli złego koloru, skoro widzieli, że klientka wie o co chodzi i nie jest jej obojętne. Ale kto ich tam wie

To w sumie nie tak dawno ja chyba zaczęłam ho ho temu od różowego neonu Vipery z takim fioletowym pyłkiem... pamiętam wtedy gdzieś chyba Mucha się pokazała w takim i było na forum wielkie szukanie takiego lakieru, co wtedy było oczywiście wyczynem potem jakieś nołnejmy... a z prawdziwego zdarzenia to nie wiem co? możliwe że tak jak u Ciebie Robinsonka, ale dla koloru, no i nie wiem czy nie te same chinki a teraz mam gromadkę, bo akurat sporo neonów podostawałam od LLP.

Potem nam ładnie opowiesz
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora