Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-28, 12:33   #2734
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
dziewczyny jaki zapach jest bardzo ladny taki do 200zł dla młodej kobiety 27 lat cos na jesien.... cobyscie kupily?
Napisz co lubisz czy bardziej kwiatowe, cytrusy, świeżaki, coś mocniejszego itp No i jaka pojemność do 200 zł czy 30, 50, 100 ml

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Macie dwie konkurentki mniej bo mi też jakoś pielęgnacja C nie podpasowała. Miałam ich zestaw 3 kroków i tylko żel wykorzystałam do mycia z Luną, a resztę męczę i skończyć nie mogę :/ jakoś do mnie nie przemawia ta firma.
# koki to dla mnie największa porażka, co ja miałam z cerą

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
przybijmy sobie pionę nie kupuję w C więc jak ktoś Wam wykupuje dobre oferty to nie ja rozczarowało mnie internetowe Estee bo liczylam że będę tam najwierniejszym klikaczem a tu na razie kicha może będą jakies fajne zestawy świąteczne to kupię
też liczyłam na Estee, nawet byłam wtedy w SPA i o północy czatowałam żeby coś kupić jak sklep otwierali i.... jedno wielkie nieporozumienie Zobaczymy co wymyślą na święta, te ich progi gratisowe to są beznadziejne
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora