Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - odżywka do paznokci eveline
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 11:35   #12
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Eveline SOS dla kruchych i łamliwych paznokci

Mam od groma najróżniejszych odżywek do paznokci w domu. Oczywiście moją ulubioną i najskuteczniejszą była zawsze Nail Rescue Rimmela.
Jakiś czas temu zauważyłam w drogerii Aster na stoisku Eveline piękne odżywki zapakowane w zachęcających kartonikach. Poczytałam o każdej, przyjrzałam się składowi i wybrałam odżywkę SOS dla kruchych i łamliwych paznokci.
Nail Rescue swoje działanie zawdzięcza wysokiemu stężeniu formaldehydu. To dzięki niemu odżywka tak wspaniale wzmacnia i utwardza paznokcie. SOS oprócz 2% stężenia formaldehydu zawiera również niezwykle ważny dla paznokci wapń, a także kolagen, więc odżywka w porównaniu do Nail Rescue wypada lepiej
Na KWC nie ma jeszcze opinii na jej temat, gdyż wyszła do sklepów stosunkowo niedawno i pewnie niewiele osób jej używało.
Co jeszcze - jest o połowę tańsza od wspomnianego Nail Rescue! Naprawdę warto kupić, działanie jest porównywalne do Nail Rescue, a co jeszcze zauważyłam, pomaga również na rozdwajanie się paznokci, czego Nail Rescue już nie robił! Poza tym to samo: bardzo utwardza paznokcie i przedłuża czas utrzymywania się lakieru na paznokciach. Jedynie ze stosowaniem jest różnica, gdyż trzeba stosować codziennie po jednej warstwie przez trzy dni, czwartego zmyć i od nowa Producent obiecuje efekt już po 10 dniach i ze swojej strony mogę to potwierdzić
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując