Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-24, 11:58   #1
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736

Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy


Wczoraj wreszcie byłam u dentysty. Mój ząbek nie był w najlepszym stanie i spodziewałam się kanałowego. Lekarz wyczyścił mi dokładnie ząbek po uprzednim znieczuleniu (sam sprawdzl czy bedzie potrzebne czy nie... ) i go zatruł. Sam fakt kanałowego jeszcze tak mnie nie przeraza jak jego koszt.
Nie mówie, ze pierwsza wizyta kosztowała 100 zł (gdybym mogła to bym spadła z krzesełka :/ ). Za kanałowe (całość lecznia - 2/3 kanały) 300 zł. rozłożone na dwie wizyty. Po zakończeniu kanałowego okolo 100 zł za założenie plomby.
Wydaje mi się drogo. Powiedzcie mi drogie wizażanki, ile u was taka "przyjemnosc" kosztuje?

ok, zgodze sie ze na zdrowiu nie powinno sie oszczedzac. trafilam na bardzo milego lekarza, ktory lagodnie sie obchodzil z moja wrazliwą buzią (jednak mógł mi mówić co w danej chwili wykonuje, bo lubie wiedziec). gabinet przyjemnie urządzony, w tle muzyczka.

Pocieszcie mnie, ze nie jest u mnie drogo (300 zł w tydzien wydac to bardzo duzo jak dla mnie )
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując