Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - WYPADAJĄCE WŁOSY i ZWALCZONY PROBLEM - NASZE HISTORIE !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-25, 12:22   #15
burzana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 9
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY i ZWALCZONY PROBLEM - NASZE HISTORIE !

U mnie aminexil Vichy działa! Włosy zaczęły się zagęszczać w miejscach z których wypadały (spore zakola od częstego i intensywnego suszenia). Za pomocą Vichy ratuję to co mam i ze skutecznym efektem. Chciałbym jednak uzyskać informacje na temat nie tyle skuteczności aminexilu L'oreal (bo to sprawdzę sama) co tego czy po użyciu specyfiku wyglądam jakbym miała litr oleju na głowie. Chcę wiedzieć czy mogę spokojnie wstać rankiem, przeczesać czuprynkę i iść do pracy. Niestety nie wszystkie specyfiki są przyjazne. W przypadku KLORANE QUINAFORT gdzie 2-fazowy płyn pozostawia tłustą i oleistą warstwę, nakładałam go na "przechodzone" włosy na noc, a następnie wstawałam wcześnie rano by je umyć. Takiego ceremoniału nie muszę uprawiać po zastosowaniu Vichy. Chciałabym wypróbować L'orela ze względu na niższą cenę (różnica ok 1zł/ampułka), jednak nie mam ochoty ryzykować kolejnych 100zł. Nauczona Kloranem, wolę wysłuchać też kilku opinii od osób, które już stosowały preparat. Bardzo proszę o takie właśnie opinie. Pozdrawiam.
burzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując