Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-07, 13:08   #370
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość

ja ukrocilam rozrastanie sie pielegnacji ... kolorowka to inna bajka... ale wiadomo jak to sroka ...

o maseczkce pisalam juz wyzej ... ja ja lubie... szczegolnie na zmeczona twarz... dobrze nawilza... nakladam i mniej wiecej po godzinie scieram co tam jeszcze pozostalo... skora jest fajna mieka i wypoczeta ...

do 3 krokow podchodzilam bardzo dlugo bo troche sie balam tego alkoholu w toniku... jestem mieszaniec a z wiekiem pojawiaja mi sie suche partie... zdecydowalan sie na zestaw 2... na poczatek lupilam mini zestaw... teraz mam duze butle ... ale im dluzej uzywam tym bardziej zadowolona jestem z wygladu mojej buzi... w koncu poznikaly mi pory i niespodzianki tez sa rzadkoscia... nawet podczas @ ...
mydlo w plynie jest dosc delikatne... a zawsze moze kupic extra mild... nie wysusza mnie... tonic przez ten alkohol sciaga w pierwszym momencie skore ale prawde mowiac nic tak dobrze nie oczyszcza (co widac na platku do demakijazu) ... a po nalozeniu DDML uczucie sciagniecia znika... piec minut pozniej nakladam krem na noc... bo tonic stosuje tylko wieczorem... czesciej nie potrzebuje... ogolnie jestem zadowolona i na pewno dluzej pozostane przy 3 krokach ...

...

Dziekuje własnie doczytałam o maseczce

ja do 3 kroków od dawna sie przymierzam i właśnie do 2 ale zawsze jakos tak nie mam odwagi ale zapytałam Ciebie bo sie mi kliknoł zestaw mini
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując