Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-24, 10:07   #18
Hityna
Raczkowanie
 
Avatar Hityna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 140
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Cytat:
Napisane przez ewka19_86 Pokaż wiadomość
Witaj Hityno raz jeszcze

Muszę Ci powiedzieć że rozpoczęłam kurację, dokładnie robię wszystko to co napisałaś, produkty wszystkie też kupiłam, widzę że nie ma na co czekać więc wzięłam się ostro do pracy, ale mam pewien problem
A mianowicie po nałożeniu tej maści Advantan godzinę przed myciem, a następnie zrobieniu reszty zabiegów i umyciu głowy szamponem włosy mam nadal tłuste nawet po ich wyschnięciu. Czy Ty też tak miałaś? Co prawda używam na razie innego szamponu bo z tej serii nie mogę dostać w mojej miejscowości ale mam nadzieję, że niedługo kupię. I co Ty na to ? jak na razie to jedyny defekt tej całej kuracji. Może coś poradzisz ?
Maść advantan wcierałam tylko w CAŁKOWICIE łyse miejsca, więc ona nie miała żadnego kontaktu z włosami. Używałam jej do momentu, aż zaczęły odrastać włoski, potem dermatolog powiedziała, że mam przestać jej używać.

Cytat:
Napisane przez ewka19_86 Pokaż wiadomość
Witaj Hityno,
codziennie nasuwają mi się jakiś pytania Czy nadal stosujesz te wszystkie leki (tabletki, maść, płyn) a jeśli nie to kiedy odstawiłaś ? Ta maść to czytałam, że jest lekiem sterydowym - jak długo można ją stosować ? czy jak skończyłaś jedno opakowanie to kupowałaś następne ? Włosy mam nadal tłuste i ciężkie jak nie wiem. Napisz mi jak możesz czy Ty też tak miałaś ? Jestem trochę załamana
Jeśli możesz to prosiłabym Cię o bliższy namiar na siebie - może maila a w mailu podałabym Ci mój nr tel. bo nie ukrywam, że chciałabym porozmawiać z Tobą telefonicznie. Będę wdzięczna i czekam z niecierpliwością na odpowiedź.
Obecnie stosuję tylko tabletki Revalid w celu wzmocnienia ogólnego włosów, bo z wypadaniem nie mam już problemów. Zażywam tabletki przez 3 miesiące i potem 3 miesiące przerwy. Alpicort i Advantan oraz galaretki odstawiłam najwcześniej, bo już w październiku (a choroba zaczęła się w czerwcu). Ja zużyłam niecałe jedno opakowanie maści i niecałe dwa Alpicortu. Miałam to szczęście, że u mnie szybko pojawiły się rezultaty. Maila wyślę Ci w PW, głowa do góry!

Edytowane przez Hityna
Czas edycji: 2012-11-24 o 10:08
Hityna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując