Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-08, 20:33   #25
Madzia559
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Cytat:
Napisane przez Hityna Pokaż wiadomość
U mnie pojawiły się punktowo czarne kropki, czego nie widać zbyt wyraźnie na tych zdjęciach, bo były one bardzo małe. Jak już pojawiały się wyraźne pierwsze włoski, to były zdecydowanie jaśniejsze od pozostałych i cieńsze. Z tego co wiem, jest to dość normalna sprawa. Z czasem włoski zaczęły robić się grubsze i ciemniejsze. Teraz kiedy mają już około 20 cm długości nie widać żadnej różnicy od pozostałych. Po odstawieni Alpicortu efekt się utrzymywał. U mnie przyczyną również była nadwrażliwość psychiczna, więc są duże szanse, że włosy Ci odrosną. Wiem po sobie, że charakter ciężko zmienić, ale pomogły mi ziołowe tabletki uspokajające oraz wsparcie najbliższych. Ostatnio znów mam coraz częścej doły i swego rodzaju stany lękowe, więc muszę z nimi walczyć, aby historia się nie powtórzyła. Pozdrawiam!
Ja mam podobnie, bardzo szybko się denerwuje i jestem pobudliwa. Obecnie pije zioła chińskie które maja zbawienny wpływ na moje ogólne samopoczucie. Jeśli chcesz utrzymać efekt i nie popaść w stan choroby umów się na wizytę do psychologa i niech zapisze Ci tabletki na poprawienie nastroju. Wiem z autopsji że to powraca już 3 raz leczę plackowate łysienie. Wszystkie 3 były spowodowane chronicznym stresem i napadem lęku, nie wspominając o szoku którego doznałam. Za każdym razem kiedy czuję samotnie i źle ze sobą spoglądam na twoje zdjęcia i dodają mi otuchy Ja mam dopiero stadium z pierwszego zdjęcia ale dzięki Bogu rosną. Proszę powiedz mi jaki był przedział czasowy zarastania pomiędzy każdym zdjęciem.

Trzymaj się i dbaj o siebie
Pozdrawiam
Madzia559 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując