Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-17, 20:52   #260
Nathalie_Ghost
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 30
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Cytat:
Napisane przez ania0905 Pokaż wiadomość
Witam,
mam problem z włosami, są przerzedzone, wypadają i w ogóle nie rosną. U fryzjera nie byłam 10 lat bo nie ma co obcinać. Czy to że włosy wcale nie rosną to też jest jakiś rodzaj łysienia lub jakiejś choroby?
Będę wdzięczna za odpowiedź.
Możesz mieć zaczopowane mieszki włosowe. Ja też mam, tylko że mi włosy rosną, ale co z tego skoro wypadają z cebulkami

Pani Ilono, mogłaby mi pani coś doradzić?

Proszę mi powiedzieć co mogę zrobić z moimi włosami. Miałam tyle specyfików, ale żaden naprawdę mi nie pomógł. U trychologa również byłam. Wyszło na to, że mam łojotok i zaczopowane mieszki włosowe, skóra głowy jest czerwona w niektórych miejscach. Dostałam preparaty dsd (szampon i peeling) a oprócz tego jakieś kremy do wrażliwej skóry głowy, już nie pamiętam nazwy. Te preparaty sprawiły, że bardzo mnie skóra piekła na czubku szczególnie. Moja skóra głowy jest bardzo wrażliwa przy czym okropnie się przetłuszcza. Z tego przetłuszczania wypadają mi włosy aż się łyse placki porobiły z tyłu głowy, które na szczeście odrastają (całą głowe mam w szpileczkach), ale co z tego skoro i tak wypadają z cebulkami. Glowa mnie czesto piecze na czubku i nie mogę sobie kitki zrobić ciasno związanej bo mnie głowa boli.
Obecnie używam:
- gestil care detox 2 razy w tyg
- szampon vichy dercos oil control i szampon radical wzmacniający ze skrzypem polnym (najpierw myję tym pierwszym dokładnie a potem drugim dla wzmocnienia)
Muszę powiedzieć, ze głowa się uspokoiła przy tej kombinacji, bo przestało mnie piec i czasem włosy wytrzymują dłużej niz jeden dzień bez mycia. Ale niestety nie leczy mi tego co mam na głowie, tylko niweluje objawy. W dodatku ostatnio chyba sobie znowu podrażniłam skóre głowy, bo użyłam szamponu konopnego dwa razy, który przerypał mi skórę głowy. Nie przetłuszcza się ale pieczę na czubku znowu, straszne uczucie Delikatne szampony nie doczyszczają mi skóry głowy, a z kolei te mocne tak myją że mam wrażenie że mi aż zdzierają skórę głowy.
Nathalie_Ghost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując