Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aplikacja Tinder-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-25, 23:45   #30
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Aplikacja Tinder-wątek zbiorczy.

Ja mam negatywne odczucia. Krotko po zerwaniu zalozylam Badoo (wiem, ze to o Tinderze, ale wychodze z zalozenia, ze to mniej wiecej to samo) i mimo ze jasno napisalam, ze interesuje mnie cos niezobowiazujacego, na raz, to matchowalo mnie sporo chlopakow deklarujacych, ze szukaja czegos na serio. I ja wtedy zawsze mowie, ze nie chce zabierac komus czasu, bo mnie interesuje cos mniej na serio. I zawsze w takiej sytuacji (a bylo tego troche) w zasadzie widzialam duze zainteresowanie, ze tak, jasne, jest zainteresowany. Wiec mam wrazenie, ze jednak wiekszosc szuka tam glownie seksu. I to raczej na raz, a nie na zasadzie, zeby poznac sie i zobaczyc czy cos z tego wyjdzie, bo w takiej sytuacji zawsze prosili o zdjecie i to calkiem nachalnie, wiec wnioskuje, ze nie chodzilo o poznanie sie i zobaczenie co z tego wyjdzie tylko po prostu seks. Mimo ze wiekszosc niby deklarowala, ze szuka zwiazku. Inna sprawa, ze po prostu 90% facetow mnie nie interesowala, bo nie miala nic w opisie, w zasadzie tylko 1-2 zdjecia (selfie w lustrze), nic o zainteresowaniach, ani nic. Wiec w zasadzie jedyne co chcieli pokazac, czym chcieli Ciebie zachecic to swoj wyglad. A to troche kloci sie z deklaracja, ze szukaja zwiazku. Czesto bylo to po prostu zdj z gola klata i tyle. Nie krytykuje tego, ale mysle, ze ciezko znalezc tam kogos na serio, wiekszosc facetow skupia sie tylko na wygladzie i niby deklaruje jedno, ale tak naprawde intencje sa rozne. Jezeli ktos szuka kogos na serio, to raczej bym odradzala, chociaz na pewno sa tam tez kolesie szukajacy czegos wiecej

Edytowane przez kolorowe_jaskolki
Czas edycji: 2020-01-26 o 14:50
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując