Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-02, 09:03   #2505
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Chyba mogę dołączyć, bo mamy podobną tonację skóry - ni to NC, ni to NW Z tego nowego Pro longa Nourishing NC 15 nie jest aż taki żółty, na moje oko wypada dość neutralnie, ale gasi zaczerwienienia. Teraz mam lepszą cerę (oby jak najdłużej), więc używam ciągle duetu: Korektor Pro long NC15 + kulki Guerlain Armaniego spróbuję, skoro polecasz.
Haha, zapraszamy! Tak tak, nowy Prolong NC15 jest ok, taki jasnobeżowy Ale co z tego, że odcień mi pasuje, skoro sam podkład już nie
Armaniego bardzo polecam - zarówno Lasting Silk, jak i Luminous Silk. Luminous wybrałam w sumie dlatego, że ma dużo lepszy odcień (Lasting to są same żółtki, co wielu odpowiada, ale mi już niekoniecznie). No i zawsze jednak wolę "dewy finish" niż mat, choć Lasting też jakiś tępy nie jest bynajmniej. Luminous to chyba mój ulubiony podkład, jakbym miała być przyciśnięta do ściany i wybrać. Tak więc z czystym sumieniem polecam (o ile masz cerę suchą/normalną, bo tłuste czy mocniej mieszane mogą się po nim świecić, od razu uprzedzam)
vine jest offline Zgłoś do moderatora