Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PM 2018 cz. V
Wątek: PM 2018 cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-20, 08:54   #3202
KinderCountry
Zakorzenienie
 
Avatar KinderCountry
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3 081
Dot.: PM 2018 cz. V

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
No to i ja się pochwalę też mam suknię

Cytat:
Napisane przez Aveen Pokaż wiadomość

swoja droga to czy wy juz jestes jestescie w takim 100% slubnym klimacie? Bo ja wogole tego nie czuje. Beznadziejna ze mnie panna mloda...chce zeby sie wszystko samo zrobilo I jedyne co mnie interesuje to gdzie pojedziemy w podroz poslubna.
Ja czasem mam zrywy, ale to przez dziewczyny tutaj Pokazują zaproszenia drewniane i potem przeglądam internet.
A tak ogólnie, to bardziej niż ślub kręci mnie to co po ślubie mąż, jakies nowe dziecko
Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Aveen ja po prostu na razie tego nie czuję. Jedynie okresu nie mam, a czuję się normalnie. I jestem z tych kobiet, które cudze dzieci nie zachwycają. Mam do tego trochę inne podejście. Co nie znaczy, że nie będę kochać swojego dziecka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tam nie przepadam za cudzymi dziećmi. "Swoje" czyli siostry, przyjaciółki lubię, ale na pewno daleko mi do kogoś kto dziubdzia na widok każdego dziecka. A jak czyjeś dziecko jest przemądrzałe, to wywracam oczami i nalewam sobie więcej wina



Ale jestem wykończona, wczoraj do północy w kuchni, dzis po pracy muszę dokończyć jeszcze 2 rzeczy, dobrze, że mamy godzinę drogi, to chociaż w aucie się zdrzemnę.

Wczoraj tż mnie zapytał, czy mu uszyję muszkę na ślub (bo młodemu będę szyć, bo na dzieci są średnio fajne i tż chce taką jak syn ). Dobrze że mam jeszcze rok
KinderCountry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując