Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-20, 13:46   #2248
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Ciekawe produkty wchodzą teraz do Rossmana http://www.rossmann.pl/wyszukaj?sear...Size=24&sort=0
Trochę oszukane, ale mogą być

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
Mam nadzieje ze nie bo przy takiej promocji i moim nowym szalenstwie z kosmetykami to poplyne
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tym razem Rossmann wyszedł nam na przeciw i pomagając w zadbaniu o portfel i konto umożliwia tylko jeden zakup zestawu 2+2 gratis Potem już tylko 2+1 gratis

Ja planowałam serię Biały Jeleń Organic, akurat są 4 kosmetyki w tej samej cenie (32 albo 33 zł), ale nie mam już gdzie trzymać zapasów.
Ta seria chyba nie jest organiczna, kolejne kłamstwo

Wracam z największego Roska w mojej okolicy w CH Pogoria w Dąbrowie Górniczej. To wszystko prawda, są te marki Vianek, Natura Siberica, Lavera, Organic shop. Capnęłam 2 scruby do ciała tej ostatniej marki, mango i kawowy po 11 zł. Wprawdzie na razie są jakieś wybiórcze produkty, z Vianka widziałam tylko odżywczą serię, z Lavery krem do rąk Basis, ale wszystko w naprawdę spoko cenach Niestety, nie stoi wszystko razem, tylko porozrzucane jest po wszystkich działach. Dla mnie akurat na minus, że są to już bardzo dobrze mi znane kosmetyki, ale na plus, że inni będą mieć do nich lepszy dostęp, no i w razie czego można skoczyć i kupić, jeśli coś się skończy. Jeśli chodzi o Vianka, to można wejść na stronę i mają mapę sklepów i rossmannów, w których są, też Nie miałam czasu się przyglądać, ale Petal Fresh i Be Organic jest w promocji.

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Napiszę w poniedziałek, jak minie 14 dni od złożenia zamówienia...

Edit: chyba ktoś z Ekokremu czyta nasz wątek �� minutę temu dostałam mejla, że zamówienie zostało wczoraj wysłane ��
Czyta, czyta, nawet wiem kto Jeszcze jest myk taki, że 14 dni roboczych
Super!
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-05-20 o 13:48
Korah jest offline Zgłoś do moderatora