Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jakie kwasy?
Wątek: jakie kwasy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-28, 17:13   #17
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: jakie kwasy?

Cytat:
Napisane przez sweety21 Pokaż wiadomość
Witam Was bardzo serdecznie.
To mój pierwszy wpis. Uważnie śledzę ten wątek. Chciałam również zrobić coś z moją buźką. Mam podobny problem jak autorka topicu i również chodzi mi o pozbycie sie przebarwień i blizn potrądzikowych, tyle tylko , że wd planu: np. Najpierw Effaclar K przez jakiś czas na początku 3 razy w tygodniu na przemian z nawilżaniem. A później dołączyc do tego Diacneal czy AcneDerm, czy moze lepiej coś innego??????Bo tak czytam i juz sie gubię. Nie wiem co będzie lepsze????
Dodam , że mam cerę, raczej normalną ze skłonnosciami mieszanymi , czasem mi cos tam wyskoczy. Chciałabym wreszcie doprowadzić buzię do porządku i nie męczyc jej podkładami, itp.
Bardzo dziekuje z góry za pomoc. POZDRAWIAM Was Wizażanki
Możesz zrobić dokładnie tak jak piszesz - zacząć np. od Efaclaru K, czyli kwasu BHA. Możesz spodziewać się wysypu krostek, aczkolwiek niekoniecznie. Jeśłi cera nie bedzie sie buntowac - mozesz dodac wspomniany DIacneal [AHA + retinaldehyd]. Jeśli Twoja skóra jest bardzo problematyczna [tradzik, mocne przetłuszczanie sie] warto zastanowic sie nad np tonikiem Lysanel od SVR [mocny kaliber].
Jesli chodzi Coi jedynie o "odswiezenie" skóry, ujednolicenie kolorytu i domkniecie porów - warto wypróbować Nightpeel Lieraca.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując