Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bardzo nudny pokój...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-12, 09:06   #7
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: Bardzo nudny pokój...

Ivonea ma rację żółte, białe, kremowe dodatki kompletnie nic w tym pokoju nie zmienią (tylko go zamulą jeszcze bardziej)

też stawiałabym na brąz, może bordo
można by też pójść w połączenie pomarańcz+zieleń, napewno by to ożywiło pokój (mi się takie połączenie nie podoba, ale widziałam je w paru pokojach)

duży obraz nad łóżko, może coś mniejszego nad biurko,
koniecznie jakiś koszyczek/pudełko na kosmetyki, bo wystawka z tubek i platikowych buteleczek za ciekawie się nie prezentuje
niewielki jednokolorowy dywanik koło łóżka, narzuta, poduszki...

ogarnij jakoś te bibeloty na komodzie i półkach, jak są tak wyrozrzucane jak teraz, to robią wrazeine takiego bałaganu
na półkach masz trochę wolnego miejsca, ksiązki mogłyby zajmować osobne półki, odtwarzacz tą dolną, pudełeczka kolejną itd
im więcej niezwiązanych ze sobą i niepasujących do siebie rzeczy upchasz w jedno miejsce jedne na drugich, tym gorzej to będzie wyglądać

jeśli lubisz tego typu rzeczy (gipsowe aniołki i kolorowe motylki) to nie wiem czy jest sens cię przekonywać do innych, ale przez nie wnętrze przypomina bardziej pokoik dziecka, a nie modny pokój nastolatki
dużo lepiej będą wyglądały 3 większe wyraziste przedmioty, które razem tworzą jakąś całość, kompozycje, niż 10 duperelek wyrozrzucanych gdzie popadnie )
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując