Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-26, 12:10   #1724
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Zlakobieta, , dziękuję za te wszystkie opinie i miłe słowa

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3781635 9]Śliczne, ja co prawda wolę połączenie czerwieni ze złotem ale Twoje pazurki i tak sa mega [/QUOTE]
Wielkie dzięki Przy okazji powiem, że nie do końca ogarnęłam "Twoje święto", ale życzę wszystkiego naj!
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
(...) musiałam wcielić w życie plan B i mam dla ciebie coś skromniejszego. Mam nadzieję, ze mimo to spodoba się choć trochę - odrobina błysku i koloru w listopadowej szarości
Tak musiała wyglądać dłoń Gracji...
Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
Wrzucam parę zdjęć moich ostatnich manikiurów
Różowy tygrysek wymiata jak dla mnie!
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Okej, pokazuję co mi wyszło po walce z Alice
Śliczny efekt, bardzo fajny kształt i ładne okolice około-skórkowe, podoba mi się
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
(...) więc postawiłam między innymi na czerwień (skojarzenie po Twoich charakterystycznych włosach z nutką czerwieni ) na białej bazie z kolorowymi kropeczkami, które jakoś mi pasują do uśmiechniętej mamusi małej lakieromaniaczki
I takie właśnie są te pazurki: optymistyczne
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
(...)I tak połączyłam czerń z błyskotkami, które migoczą nawet kiedy jest ciemno.
Cudowne Jak dla mnie jest to podwójne osiągnięcie, bo na takich dłoniach wszystko będzie pięknie wyglądać, a ta kombinacja sama w sobie robi wrażenie.
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
(...)Miał być wściekły róż i czarny pękacz, ale stwierdziłam, że nie będę taka Mam nadzieję, że znajdziesz w tych paznokciach chociaż część tych czarów, które masz w swojej krainie
Super oryginalne rozwiązanie
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Bingo! Były czerwone
Domyślałam się (bo lubimy podobne kolory )
Te najnowsze też są świetne
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora