Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-26, 12:24   #1728
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość

wiem że z tym kształtem srednio więc szczerze mówiąc licze na pomoc
dalej nie wiem jak mierzyć długość
Masz wąską płytkę więc tak w ogóle ja bym je ciutkę skróciła i generalnie najlepiej się sprawdza taki układ: wskazujący, środkowy i serdeczny ta sama długość, kciuk ze 2 lub 3 mm dłuższy a mały ze 2, 3 krótszy oczywiście mowa o długości całego paznokcia, płytki razem z wolnym brzegiem. Jeśli nadal chcesz miec kwadraty to piłuj je na prosto, prostopadle pilnikiem do brzegu paznokcia
Chyba tyle aa no długość najlepiej linijką mierzyć

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Zrobiłam nawet zdjęcia Iced Latte
Jest dość duże, więc wklejam link: http://3.bp.blogspot.com/-oZMgmUzr6j...icedlatte3.png
nice

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Spiłowałam je troszkę i już nie mam z czego piłować Jestem tak ciekawa tych migdałków, że nie wytrzymię. Chcę już
cichosza! Na przykładzie Nefty czy Vivinn widać że nie da się wszytskiego zrobić w ciągu jednego piłowania

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Wczoraj było święto Nefty, a ja mam jeszcze jedno zaległe, zatem...

ALU Z KRAINY! Miał być wściekły róż i czarny pękacz, ale stwierdziłam, że nie będę taka Mam nadzieję, że znajdziesz w tych paznokciach chociaż część tych czarów, które masz w swojej krainie . I przepraszam za spóźnienie.

Ka boom!
rewelacyjne!
myślałam że to naklejki, a to idealnie odbite stemple

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Genialny Geniusz

nawet mój szefuniu wyraził podziw nad nim
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora