Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-26, 12:57   #1739
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3781887 6]Miodzio i tak, ja wiem że generalnie jest fioletowy - chociaż u mnie w domku w świetle sztucznym pod niektórymi żarówkami jest czarny
Cieszę się, że jednak kupiłam ten lakier

A z jaką odżywką? Ja kładłam na Evelinkę diamentową i zachowywał się identycznie jak u Ciebie, próbowałam też na Nailteka Foundation II i było to samo.
[/QUOTE]
Dzięki
Jednak klątwa Zmierzchu jakoś się odwdzięcza

Ja nakładałam na Sally Hansen Complete Care 4in1, czyli jeszcze inna generacja odżywek. Widać taki już urok tego lakieru

Anula - wpadłam dziś do mojego źródła Safari, ale nie było tego zielonka Z zielonych była tylko paskudna, wyblakła, zielonkawa perła - podejrzewam, że nie chcesz Ale jeśli się na niego natknę, to wezmę
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Tadam
Nefty, nie znam się na wzorkach i nie jestem w nich dobra...

Ale mani z dedykacją dla Ciebie i życzeniami, aby Twoje życie było tak kolorowe jak szuflada z lakierami i żebyś raziła wszystkich jak najdłużej swoim blaskiem tak jak te paznokcie Sto lat kochana!!


Podoba mi się Kształt tyż, bardzo
Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Śliczny efekt, bardzo fajny kształt i ładne okolice około-skórkowe, podoba mi się
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Proszę o rodziewiczenie fioleciku
Dopsz, fiolet pierwszy w kolejce... będzie, ponoszę jednak choć trochę Alicję żeby się nie obraziła
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3781983 4]Ha, jestem już na bieżąco... Nie miałam czasu pomalować paznokci prze to nadrabianie... Dlatego zamiast paznokci dostaniecie fotkę cebularzy z boczkiem i serem domowej roboty Ostatnio Śniegusek chwaliła ziemniaczki pieczone swojego Szczęścia, a ja muszę powiedzieć że nikt nie robi takiego ciacha drożdżowego jak mój Małżon Smacznego [/QUOTE]
Masz szczęście, że nie jestem bardzo głodna Wyglądają pysznie
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3781989 1]Jakie boskie, też chcę... Nie, czekaj - mam bana... Którego i tak złamałam kupując jedną Wibosiową mgiełkę a wszystko przez obniżkę -40% w rossmanie... Możecie się śmiać ze mnie


Może dla kogoś, kto nosi mega odpryskujący, od kilku dni nieświeży mani (znam takie osoby ) jest to faktycznie obrzydliwe - każdy mierzy swoją miarą, nie?

To ręka Twojej mamy? Piękna.[/QUOTE]
Nie będę się śmiać, bo ja też kupiłam je w trakcie bana

Zgadzam się, ze wszystkim
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora