Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-09, 16:17   #4278
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość



Tak jakbym czytała o sobie
Jak moja skóra się przesuszy używam oleju z wiesiołka. Wydaje się być zapychający z opisów, ale nie jest. Na dzień mieszam go z HA.
FLAVO C zawsze kładę jako "podkład" bo moja skóra ma tendencje do wyprysków od fluidów i kosmetyków. Z Flavo C jest ok, nic się nie zapycha i można na niego nakładać co się chce
Moim zdaniem Twoja skóra jest w nierównowadze.. trzeba tylko zidentyfikować czego jej potrzeba a może używasz coś co jej szkodzi.
HA używany solo nigdy nie nawilża, on jedynie utrzymuje to nawilżenie w skórze.
Może zrób "swoje" serum np. 10 kropli oleju z wiesiołka, 4 oleju tamanu, 10-15 HA, mocznik, alantoina.. NMF dowolnie i jakiś ekstrakt z herbaty czy coś detoksykującego. Mi takie minimalistyczne sera bardzo służą na dzień.

Mi kwasy służą acz może nie teraz przy tej silnej zimie, teraz skóra jest jakaś arcy-wrażliwa. Nawet na peeling enzymatyczny reaguje czerwienią A peelingujesz swoją skórę?

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------



Z doświadczenia wiem, że serum azelo oliwkowe jest słabo nawilżające. Świetnie wyrównuje koloryt, ale słabo z nawilżeniem. Kremy sylveco/biały jeleń też pewnie ma zbyt słabe właściwości nawilżającego do tego sklepowa chemia Nie wiem co masz w domu, ale na pewno bym podrasowała olejowo (chociażby ochronnie) to co używasz. A jeden raz peeling enzymatyczny w tygodniu to dosyć niewiele
Dzięki za wyczerpującą wiadomość. Wezmę sobie te uwagii do siebie i pomyślę co kupić przy następnym zamówieniu. Niestety nie mieszkam w pl i na razie nie mam możliwości nic kupić. Staram sie robić peeling częściej ale nie zawsze mi wychodzi. A peelingi pomagają mojej skórze, wygląda ona po ładniej, podkład lepiej się trzyma i mam mniej zmarszczek w suchych miejscach na twarzy
Biały jeleń nawilża świetnie, nie znam sie na składach ale to jedyny krem który nawilża moją cerę, a nie jest tłusty i do tego nie zapycha. Sylveco zas bardzooo słabo nawilża, teraz używam bo mam akurat otworzony i chcem go skończyć, ale latem spisywał sie świetnie
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując