Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-10, 14:34   #4282
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
A czy woda może tez się do tego przyczyniać? Bo szczerze mówiąc wodę mam tu okropną Po myciu używam hydrolatu, niby powinien przywrócic prawidłowe ph skóry, ale nie wiem tego w 100%.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------



można, ale mam na razie serum azelo, pelno hydrolatów i nie bede teraz robić nowego zamówienia. Zuzyje to co ma mam. Nie lubie tak eskeprymentowac z wieloma prouktami, jak uzywam jednego to chcem chociaz przez miesiac tego poużywać. Dlatego dokocze moje kosmetyki a potem pomyśle co zamówić. Może akurat bedę w PL Tylko nie mają takiej bezposrednio opcji jak wysylka za granicę, trzeba sie z nimi najpierw skontaktować
Wydaje mi się, że woda generalnie podrażnia wrażliwe skory. Ja od blisko dwóch lat dokładnie zmywam wodą jedynie wieczorem, rano używam hydrolatu i toniku różano-mlecznego z kwasami AHA i zdecydowanie widzę poprawę skóry. Uwrażliwiona reagowała wysypem a teraz mam z tym mniejszy problem.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując