Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-15, 10:24   #3862
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Korah, chętnie obejrzę taką fotorelację!
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja chętnie oglądam takie kuracje, ale dla mnie to są widoki w sam raz do porannej kawki
Ok, to za 2 tygodnie cyknę pierwszą fotkę specjalnie dla fetyszystów i zaczynam kurację, bo akurat teraz się zaczęły w Małopolsce ferie i nie będę teraz zaczynać, bo nie wiem, czy nie pojedziemy gdzieś, a nie chcę, żeby mi się sypało ze skarpetek przy ludziach

Cytat:
Napisane przez wypad Pokaż wiadomość
Ja robiłam, za pierwszym razem myślałam, że efektu nie będzie, zrobiłam salicyla 16% chyba, albo coś takiego, przez pierwsze dni skóra była tylko mocno sucha, więc na noc poleciał dermosan n+r. Na drugi dzień po kremie byłam na zakupach i podczas przymierzania butów zobaczyłam jakieś dziwne paprochy na stopach, skóra złaziła bardziej niż na twarzy Nie wiem czy to po tym kremie tak zaczęło się sypać ze stóp, czy to peeling, ale u mnie efekt był. Chyba sobie jutro zrobię, bo mi przypomniałaś Stopy po całkowitym złuszczeniu były baaardzo miękkie
Mnie ruszyło dopiero 40% salicylowego z 10% mlekowego, a wcześniej robiłam m.in kwasami aha bardzo mocnymi i nic.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując