Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TŻówki 2018
Wątek: TŻówki 2018
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-20, 11:09   #33
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: TŻówki 2018

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja nie znam. Nie jestem jakoś psychicznie na to gotowa. Wiem, że oni się dopytują ale ja jakoś jeszcze nie chce.
On za to zna moich rodziców, tata go bardzo polubił, mama go tylko raz widziała ale też raczej pozytywne odczucia.

Ale są zdystansowani i nie nastawiają się przez moje wcześniejsze doświadczenia.
To ostatnie to znam doskonale

Ja znam w sumie jego mamę, ale to takie "zapoznanie" bo wieźliśmy ją do sąsiedniego miasta. Jednego brata, ale jeszcze się mnie wstydzi - dopiero w gimnazjum jest Drugiego z żoną już miałam okazje kilka razy widzieć, bo mieszkają blisko Tżta. Trzeciego jeszcze nie. No i poznałam najlepszego przyjaciela - biedny tak się stresował naszym poznaniem, że aż koszule nałożył Ogólnie narazie wszystko na plus, ale na chwilę obecną nie wyobrażam sobie jakiejś rodzinnej posiadówki u niego.
Z mojej strony poznał rodziców i oczywiście zachwyceni nim. Dużego plusa dostał za "czas" w którym zaczęliśmy być razem. Ale trochę dystans jeszcze jest.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując