Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalny Kolagen Colway
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-31, 07:52   #24
malva7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Naturalny Kolagen Colway

PRZESTRZEGAM!
otóż to. kolagen działa tylko i wyłącznie na dystrybutorów. używałam te produkty przez kilka miesięcy, zachęcona opinią koleżanki, która sprzedaje to na szeroką skalę. naprawdę wierzyłam i chciałam efektu. było jednak zupełnie przeciwnie. słynna colvita + wit c testowana w optymalnej dawce (bo kogo stać na ekstremalną) przy szybkim, lekko sportowym trybie życia nie daje żadnej zmiany ani poprawy samopoczucia. natomiast kolagen silver na twarz - porażka totalna, zapchana i sucha skóra, szczególnie pod oczami. do dziś nie mogę doprowadzić się do porządku. konsultacje z dermatologami i chemikiem kosmetycznym tylko to potwierdziły. obiecanki likwidacji naczynek czy żylaków to również wielkie kłamstwo (mama). wstyd w ogóle polecać. miałam również szampon i odżywkę, których miły skutek pojawił się tylko na "pokazie", ale niestety rzekomo te same produkty w domu nie działały już tak samo. wszystkiego używałam zgodnie z zaleceniami, kilkukrotnie rozmawiałam, spotykałam się z dziewczynami z firmy, by dopytać, może coś zmienić, bo cuda colway'a nie dawały żadnych pozytywnych zmian. rozmawiałam też ze znajomymi fryzjerami czy kosmetyczkami i każdy pozostaje totalnie obojętny wobec kolagenu tej firmy, a jak wiadomo można na tym zarobić. wg mnie to naciąganie szczególnie schorowanych i/lub starszych osób, które wydadzą ostatni grosz, byle sobie pomóc...
pozdrawiam!
malva7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując