Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-05, 14:10   #2902
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
cholera, to chyba jestem ekstra ciemna, bo z tego, co pamiętam, ten gold caviar był dla mnie za jasny...a zawsze mi się wydawało, że taki medium jestem

jeśli chodzi o filtr, to dla mnie ekstra matujący jest Innisfree Eco Safety No Sebum Sunblock SPF 35 PA+++ - zapach mógłby być przyjemniejszy (hmm jakby trochę chemiczna cytryna), ale macik, że oh ah
może masz bardzo ciepły, złocisty odcień skóry a ten Caviar jest jednak beżowawy więc wtedy może dawać takie wrażenie Nie jest to super mega ciemny bb, znaczy po wyciśnięciu jest ciemny ale potem jaśnieje. Dla mnie i tak jest dużo za ciemny tutaj jest dość dobrze odcień oddany:
http://miszni.blogspot.com/2015/03/h...t-bb-nowy.html

Po tym Innisfree jest suchutka buzia w dotyku? Nie potęguje przetłuszczania w ciągu dnia?Makijaż się na nim nie warzy? Z koreańskich miałam próbki Misshy, Etude House i Dr G i to nie było to, a Doktorek to już w ogóle smalec z OHUI też coś miałam i też jakieś ciężkawe było i mnie wypryszczało
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując