Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-05, 11:43   #2310
tygrysek93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 13
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Moje lipcowe denko:

1. Smile white, płyn do płukania jamy ustnej, 500ml- nie odpowiadał mi smak

2. Dentalux, pasta do zebów lidl -

3. Barwa naturalna, szampon jajeczny, 300ml - jest ok

4. EuroProfit Essential, Body Lotion (Balsam do ciała do skóry suchej), 500ml - bardzo wydajny, szybko się wchłaniał

5. Isana, suchy szampon (stara wersja z blondynką na opakowaniu) - może być, ale będę wypróbowywać inne

6. Isana, Anti Schuppen, Shampoo (Szampon przeciwłupieżowy) 400ml - stosowałam go w momencie kiedy zdażało mi się dostać łupież i pomagał od razu.

7. Estetica, jogurtowa maseczka oczyszczająca, truskawkowa 7ml - wystarczyła mi tylko na jedno użycie (twarz, szyja), nie zauważyłam wielkiego oczyszczenia, cera była ukojona, nawilżona

8. Ziaja liście zielonej oliwki, maseczka oczyszczająca 7ml - bardzo dobra i wydajna, wystarczyła na 3 użycia

9. Facelle - chusteczki do higieny intymnej 20szt. - dla mnie trochę za mocno nasączone, ładny zapach, nie podrażniają

10. Ziaja, krem do twarzy ogórek, mięta, kwas PHA, nawilżenie, każdy rodzaj cery, 50ml - ładny, orzeźwiający zapach, zostawiał film na skórze, świecił się, nadawał się pod makijaż, ale wzmagał świecenie.

11. Oriflame, korektor pod oczy - przeterminowany

12. Hean, peeling ujędrniający, limonka, 200ml - dobry zdzierak a takie lubię, zapach chemiczny, ale mi nie przeszkadzał

13. Sensodyne, pasta do zębów nadwrażliwych, wybielająca, 75ml - przeciwdziałała nadwrażliwości, ciężko mi stwierdzić czy cokolwiek wybieliła, raczej mało wydajna, nie lubiłam jej używać

14. Estetica, maska jogurtowa, kawior aktywny lifting, 7ml - zapach nie przypadł mi do gustu, nic szczególnego oprócz nawilżenia nie zrobiła

15. Bebauty, delikatny żel-krem łagodzący do mycia twarzy, 150ml -

16.Romantic, balsam regenerujący do włosów 950ml - pomagał przy rozczesywaniu włosów oprócz tego nic

17. Lirene, aktywny balsam antycellulitowy, 400ml - bardzo szybko się skończył, nie zauważyłam żeby z cellulitem cokolwiek się działo, zapach miał być chyba grejpfrutowy, mi nie przypadł do gustu, tż też stwierdził, że dziwnie pachnę, jakby kamforą

18. AA, intensywne odżywianie 70+, krem intensywnie wzmacniający 24H, próbka

19. Ziaja, krem redukujący podrażnienia, kuracja łagodząca zmiany trądzikowe, spf 6, próbka x 4szt ładnie wchłaniał się do matu, nie zapychał

20. Palmers, oliwka na rozstepy, blizny, bio oil stretch marks, próbka 5ml x 2szt

21. Estetica, jogurtowa maseczka nawilżająca czekoladowa, 7ml - zapach mimo, że czekoladowy to nieprzyjemny, nie wrócę już do tych maseczek

Edytowane przez tygrysek93
Czas edycji: 2016-08-05 o 14:31
tygrysek93 jest offline Zgłoś do moderatora