Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-06, 13:17   #4691
agaccia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 10
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cześć dziewczyny,
jestem zupełnie początkująca w temacie hybryd a ponieważ dzięki temu wątkowi (a w zasadzie Wam) udało mi się w miarę ogarnąć kilka zamówień na Ali, wrzucam moje zdobycze (ale z racji mojego nikłego doświadczenia moja opinia zapewne nie będzie jakoś szczególnie miarodajna). Oprócz lampy sun9c którą jestem zachwycona zamówiłam lakiery (wszystkie kolory na wzorniku):

1. Sioux kupowane tutaj
na paznokciach miałam kolory:001 006 i 007. Niestety namęczyłam się z nimi strasznie -4 warstwy, kiepskie poziomowanie i w ogóle nie chciały współpracować (jedynie 007 jako tako). A na koniec w ogóle się nie chciały odmoczyć... Zdjęcia na paznokciach niestety nie mam

2 Sexy Mix stąd .
Malowałam kolorami 1441 i 1325. Tutaj bajka - idealne krycie po 2 warstwach, niezłe poziomowanie, odmoczyły się rewelacyjnie. Niestety nie polecam sprzedawcy ponieważ w buteleczce lakieru jak kot napłakał... Wstawiam zdjęcie paznokci -wybaczcie dwutygodniowy odrost i złamany paznokieć - zdjęcie zrobione przed samym ściągnięciem;

3 Foccalure zamawiane tu
Na paznokciach kolor 06 - w sumie całkiem przyjemnie się malowało biorąc pod uwagę, że robiłam to baaardzo późną nocą i ledwo na oczy widziałam Zdjęcie kolorku - tydzień po pomalowaniu.

4 No i dzisiaj dotarło moje największe zamówienie; HNM od tego sprzedawcy.
Na razie nic nie mogę powiedzieć oprócz tego, że butelki pełne po korek. Może wieczorem uda mi się pomalować wzornik.

PS Wszystkie lakiery malowane z bazą i topem Semilaca.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160906_1029431.jpg (131,9 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sexy_mix.jpg (157,3 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg focallure.jpg (218,5 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HNM.jpg (196,5 KB, 34 załadowań)
agaccia jest offline Zgłoś do moderatora