Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-28, 08:29   #1267
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
a tytytyty diabliku na @ już Ci posłałam, ale naprawdę nic ciekawego ni wyszło, no jedno zdjęcie wyszło tak ze wyglądałam jak stara lampucera, więc je szybko delete co by nikt tego nie oglądał
aaaaa. widzialam.. Tak bylas umalowana?? Super! Widzisz jak Ci pasuje? ja bym jeszcze wiecej tego ciemnego dala i wyzej(nie na boki, tylko calosciowo na calej powiece wiecej).. a co do Twojego pytania-reszte powieki mozesz pociagnac jasnym cielistym cieniem-matowym by optycznie zmniejszych oko albo perlowym, bardziej wieczorowo(a na zdjeciach lepiej wyjdzie). ew matowy a na luk brwiowy odrobine perlowego...


Jezu, strasznie mi sie podobasz w takim wydaniu teraz dziewczyny Ci nie dadza spokoju i bedziesz musiala im pokazac sie


Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Oczywiście jestem przygotowana na drugą opcję gdy siniaki nie zejdą..powiem że złamałam nosa podczas wakacji , np że miałąm wypadek..
tez wlasnie myslalam o takiej excuse.. tylko czuje ze by mi nikt nie uwierzyl.. a gdybym powiedziala otwarcie ze mialam operacje to bylby lincz.

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
co tak długo siedzicie? nikt nie idzie do pracy jutro?

szkoda, że już sex w wielkim mieście w niedziele nie leci tak się przyzwyczaiłam, ze zawsze w niedzielę coś oglądam a teraz nie ma kompletnie nic ciekawego

Naznaczony - jeszcze tego nie oglądałam, oglądacie? warto?

Naznaczony..? jezu, jestem tak serialowo do tylu... Po herosach ktore obejrzalam tasmowo w dwa dni(caly sezon), prison'ie w 4 dni i Tudorsach rownie tasmowo boje sie wogole cokolwiek sciagac. narazie jestem dumna ze mnie "lost" nie zainfekowalo, bo slyszalam ze wciaga.. ale nie dam sie

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
No na te kciuki Wasze liczę..wiem że będę się czułą pewniej wiedząc że kilka Wizażanek trzyma za mnie kciuki
Winly..ja oglądam zdjęcia na Podróżach..aż mi szczęka opada jak te foty widzę ..to lepsze niż SwWM
Ja trzymam mocno kciuki, najmocniej jak moge I mam nadzieje ze podzielisz sie wrazeniami i zdjeciami(chociaz prywatnie, dam Ci adres mailowy).
Ile to bedzie kosztowac i gdzie robisz..?
No i wlasnie-jak to organizowalas, latalas na badanie do Pl czy badalas sie u siebie? Przepraszam ze tak sie wypytuje...mam nadzieje ze nie masz mi tego za zle..

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
dziekuje chodzi mi o lasek a mozesz na PW wyslac dokladny adres?

operacji plastycznych nie uznaje i nie popieram, acz nie jest tak, ze tepie tych co sie polozyli pod noz kazdy ma prawo decydowac o sobie ja akurat jestem za naturalnoscia
selenko trzymaj sie
Ja sie poniekad zgadzam z Toba. tez lubie naturalnosc, nigdy nie zrozumiem idei tipsow(bez urazy dla noszacych!), wlosy farbuje kolorem zblizonym do naturalnego tylko dlatego ze juz od LO mam siwe(rodzinne), nie zdecydowalabym sie na zadne odsysanie tluszczu, nawet maly biust mi tak nie przeszkadza..Makijaz pernamentny(sporo moich znajomych ma), doczepiane wlosy-never!
ale-wierzcie lub nie-zwlaszcza Selenka i Vio-ja naprawde nie lubie swojej twarzy. I gdybym mogla zmienilabym ja..

z drugiej strony na watku o operacjach czytalam taka fajna konkluzje.. o dziewczynie ktora zoperowala cos na twarzy i nie dosc ze nikt tego nie zauwazyl.. to ona nadal siebie nie akcepetowala.. Wiec nie ma gwarancji ze po usunieciu tego czy podniesieniu czegos innego spelnia sie nasze marzenia o szczesciu. Ale jesli mniejszy nos czy wieksze usta poprawia komus choc odrobine wiare w siebie-to dlaczego nie? Nie mowimy o skrajnych przypadkach, wyladowaniu sie botoksem az do paralizu twarzy czy biuscie wielkosci ZZZ(stanikomaniaczki-sa takie??)

chociaz i tak priorytetem sa dla mnie oczy i marze by pewnego dnia obudzic sie i WIDZIEC bez tych cholernych okularow.
Swoja droga, pytanie do dziewczyn z problemami ze wzrokiem-slyszalyscie o tej terapii soczewkami kontaktowymi, zakladanymi na noc, ktore w ciagu do 2 lat redukuja wade do -5 dioprii? nie pamietam nazwy tego "zabiegu" ale poszukam..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2009-09-28 o 08:31
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora