Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-27, 14:49   #1028
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
zajrzec? tu trzeba kochana non stop byc bo jak nie to wypadasz z obiegu tak jak gadmarka mowi 5 minut cie nie ma i nie wiesz o co chodzi
dziewczyny poradzcie prosze jaka koldre brac z gesiego czy kaczego puchu? mnie sie wydaje ze z gesiego ale czy jest duza roznica w jakosci? bo mam okazje z kaczego kupic w dobrej cenie.
fakt, ja trochę z obiegu wypadłam

Viol - co do segregowania rzeczy i pozbywania się ich - ja wyznaję zasadę, ze jezeli czegoś przez rok nie założyłam, to znaczy, że tego więcej nie założę i oddaję albo wyrzucam Fakt, iż nieraz sobie później plułam w brodę przez to, ale...
W weekend mam się zamiar wlasnie przejsc do piwnicy, gdzie stoją rzeczy jeszcze z przeprowadzki i bez zaglądania do kartonów wynieść to wszystko w jasną.. Mieszkam tu 8 miesięcy, więc skoro do tej pory nic, co jest w tych pudłach nie było mi potrzebne, to znaczy, ze spokojnie mogę się bez tego obyć

Evelinek - a jak ja kiedyś pisałam, ze liner z CS i pędzlak z CS do kresek i największa (przepraszam z góry) łamaga kreskowa narysuje prostą krechę, to mnie nikt nie słuchał

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-10-27 o 14:50
cathy jest offline Zgłoś do moderatora