Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-27, 15:52   #2266
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez TeaHouseMoon Pokaż wiadomość
Dolce&gabbana, fajny zbiór. Ja bardzo lubię oglądać takie skromne (mój jest jeszcze mniejszy ) Mam do Ciebie parę pytań:

1. Jak oceniasz działanie tego kremu na naczynka Ziaji?
2. Czy ten lawendowy Johnson's bardzo plącze włosy? Dobrze myje?
3. Co to za pudełeczko z napisem duac? ;>
4. Czy Rexona dobrze chroni? Brudzi ubrania?
Dziękuję
1. To jest wersja na noc, używam go już jakiś czas na policzki, ale nie zauważyłam jakiegoś konkretnego działania, nie mam jeszcze popękanych naczynek i kupiłam go żeby je wzmocnić. Liczyłam też na to, że cera będzie się mniej czerwienić przy ostrych zmianach temperatur lub stresie, ale nic takiego nie nastało Nawilżenie też jest słabiutkie. Ogólnie nie zniechęcam do niego, ani nie polecam, chyba trzeba samemu wypróbować.
2. Dobrze myje włosy, jak na szampon dziecięcy dość dobrze się pieni. Moich włosów nie plącze, ale też nie są na to zbytnio podatne, bo są niestety naturalnie cieniutkie i proste.
3. Duac to maść na trądzik na receptę, mojej cerze bardzo dobrze służy Byłam pewna, że nie dałam go do zdjęcia
4. Rexona niestety brudzi ubrania, z tego co pamiętam nawet wersja crystal brudziła Dobrze chroni przed przykrym zapachem, ale niestety nie przed mokrymi plamami, jeszcze żaden antyperspirant u mnie tego nie zrobił
dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując