Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-23, 17:59   #3029
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Miałam dac znac odnosnie dzialania toniku 2%bha+8% mlekowego.
otoz po ok 3 tygodniach stosowania tego toniku (i dwoch salipegach) moja skora wyglada o wiele lepiej! jest bardziej nawilzona- ale tutaj ma znaczenie to, ze dodalam tonik aloesowy do pielegnacji i wzbogacilam lekki dzieciecy krem kilkoma skladnikami.
w kazdym razie, na moim wiecznie usianym zaskornikami nosie, jest co raz to mniej czarnych kropek, skora sie oczyszcza delikatnie, nie gwaltownie, ale co kilka dni widze ze jest lepiej no i nie mam wysypow, nawet @ minela bez zadnych niespodzianek
koncze pierwsza porcje, i jeszcze dzis lub jutro krece kolejna.
mimo pory roku, nie zamierzam na razie rezygnowac z kwasow, chce dojsc do ladu ze stanem mojej cery. i tak sie nie opalam, i teraz filtruje.

spodobalo mi sie tez serum z Q10, mysle o zrobieniu wiekszej porcji z konserwantem.

chce tez pochwalic olej z pestek arbuza- leciutki, szybko sie wchlania, nie zapycha. solo praktycznie nie stosuje, najczesciej dodaje do roznych mikstur
Ja czekałam na tą recenzję bardzo dziękuję,niestety przesadziłam z "osuszaniem" mojej tłustej cery i po raz pierwszy w życiu mam totalny przesusz ,liszaje i podrażnienie ,czerwone policzki w dodatku chcąc uporać się z tym wszystkim zaczełam używac gęstych kremów i olejków no wyskoczyły mi syfy No to sobie cerę poprawiłam

Jeżeli ktoś miał podobne przygody proszę o pomoc jak wyjśc na prostą
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora