Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-10, 14:46   #682
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Witajcie!
tak jak obiecałam wczoraj- wstawiam fotki po wellatonie 12/1, trzymalam 4o-45 min. od nalozenia calosci, a pozniej 10 min. na calosc. Kurcze, jestem troche zalamana, wczoraj tego nie widzialam ale dzisiaj.. na zdjeciach- rudo- blond jestem w dodatku z ciemnymi pasemkami robionymi kiedys farba, ktorych wellaton nie rozjascil Sama nie wiem co mam myslec juz sie zastanawiam nad nastepnym farbowaniem.. i czy aby nie lepszy byl gesty balejaz rozjasniaczem? pomozcie prosze..! jeszcze nie mylam wlosow od wczoraj ale zaraz mam zamiar. teraz nie wiem czy uzywac plukanki flor illum, bo te pasemka rozjasniane juz maja popielaty odcien, a odrosty są znowu w rudy.. i bądź tu mądry ;/
czekam na ocene.
2 pierwsze fotki przed farbowaniem, reszta po (zdjęcia robione przy oknie- bez lampy)
nie smuć się, nie jest tak źle
najbardziej rudawy jest "przedziałek", czyli tam gdzie miałaś odrost swoich naturalnych włosków. Ja bym na tę część jeszcze raz nałożyła Wellaton 12/1, wydaje mi się że wtedy byłoby ok
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora