Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Palety cieni Sleek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-09, 15:07   #2676
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Palety cieni Sleek

Tak więc zostałam posiadaczką kolejnych dwóch palet - Original i OSS Piękne są A OSS chyba będzie moją ulubioną

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Natalia4005 Pokaż wiadomość
Napisałam do Sleeka, bo nie mogłam wytrzymać i jest nadzieja... Odpisali mi, że można ją zakupić online na stronie Sleeka od 16 września, także chyba nie jest źle
Z tego co się zorientowałam, to wysyłają do Polski, cena przesyłki 9 Euro. Paletka wyjdzie zatem drożej niż zwykle, bo obecnie złotówka spadła, ale do 16 września może się zmieni kurs na naszą korzyść.

Paletka będzie dostępna tylko online. Nie będzie jej w Superdrugach.


---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Pomyślałam i...

Założyłam konto na sleekmakeup.com i włożyłam do koszyka kilka paletek i koszt wysyłki się nie zmienił, więc możemy wspólnie zamówić na ich stronie . Ja nie mam uprawnień organizatorki, więc może jakaś chętna się znajdzie . No chyba, że dogadamy się poza Wizażem, nie wiem jak to funkcjonuje dokładnie ale jbc to ja mogę się zając zamówieniem kilku paletek (powiedzmy 5).
No i ja się zapisuję na PPQ
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora