Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-27, 15:22   #2379
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Witaj pierwszy nasz mężczyzno nooo też mnie mocno ciekawi czy będziesz miał 100 lakierów w niedalekiej przyszłości
Jeszcze nas prześcignie I będzie doradzał odcienie
A właśnie witamy, witamy

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A oto moje dzisiejsze pazurki malowane przez moja córcię
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
O ja Cię! Ja nawet nie wiedziałam, że Whale's Nail to Twój blog?
Te różyczki są rozkoszne

Przyślij córę na wakacje do cioci Moniki
I do cioci Karolci Nudzić się nie będzie sasasasasaaaa
A różyczki tak jak pisze Ruda, są rozkoszne
Często tego bloga przeglądam, ale nie miałam pojęcia kto jest autorem


Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia skąd takie kropki na malowaniu u Śniegowej na serdecznym palcu. Wyglądają jakby perforacja od serwetki się odbiła. Są słabo widoczne te kropki, ale są i mnie zaintrygowały xD Tak więc - co to za kropki i skąd się wzięły?
Jak szybko się wyrobił Tylko czekać aż będzie mani wrzucał

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
to kto mi teraz opowie co tutaj naspamowałyście przez ostatnie 2 tygodnie ?
przepraszam, że mnie nie było tyle czasu, ale mam ogromnie dużo sprawdzianów i nauki. Ledwno się wyrabiam, nie sypiam.
W dodatku mój stan nie jest najlepszy ...
Ale cały czas pamiętam o Was ! I tęsknie !
I postaram się teraz chcociaż małymi kroczkami się tu pojawiać. Moje paznokcie maja jakiś kryzys. W ogóle wszystko się łamie, rozdawaja, kruszy .. Nail Tekiem III plus protection maluje już trzeci tydzień tylko i wyłącznie i nic ... Skórki na około suche strasznie też nic nie da się z tym zrobić ...
No i widam pierwszego męskiego przedstawiciela, jestem w szoku muszę przyznać
I my tęsknimy
Ucz się, to dostaniesz nagrodę sasasaaa

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
O ja! Mam czytelniczkę!
Eveline chyba w każdym Rossmannie jest. U mnie leży mniej więcej tam, gdzie są zmywacze do paznokci, na najniższej półeczce.
To masz już dwie Czekam na jakieś kulinaria, bo mi się nudzi w domu U mnie Eveline też jest przy zmywaczach i artykułach do paznokci, tyle że na najwyższej półeczce

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
dzięki
jasne, "takich" kolorów jest sporo, ale jednak każdy inny
Chodzi o 309 z załącznika? Śliczny jest ten Anuli, szukam właśnie czegoś podobnego

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

A ja mam tez pazurki dla was... (widział ktoś kiedyś kryjący za jedną warstwą czarny lakier booo ja właśnie znalazłam! i byłam tak zaskoczona że hej... fakt grybsza warstwa, ale jedna!
pewnie nikogo nie zdziwię jak powiem co to --> Joko Cairo night)

I na to uwaga uwaga - Kleancolor - 235 chunky holo bluebell odkupiłam od znajomej z forum i jest spoko, także jak zorganizujemy zamówienie można z powodzeniem brać.

starałam się oddać w jakich kolorkach mieni się ten Kleancolor, dlatego tyle zdjęć, a jako bonus mój makijaż pod paznokcie
U mnie kryjący czarny okazał się Safari. Makijaż suuuuper
A toi to za Kleancolor! Niedobra kobieto. Oszczędzać miałam


Mmedeah88- oglądałam go kilka razy, ale zawsze odkładałam. Chyba się skuszę na niego. Moja lista jest już taka długuuuaWszystko przez Was
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fashion_colour_nail_enamel_powiekszenie.jpg (115,0 KB, 31 załadowań)
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl

Edytowane przez BabaZMiasta
Czas edycji: 2012-02-27 o 15:26
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora