Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-07, 17:25   #3931
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Ja mam stippling brush, to taki nieduży skunks. Używam go do mocniej napigmentowanych różów (róży? jak to się odmienia? ), do niektórych rozświetlaczy.
Jedyne co mi w nim przeszkadza to rozszerzająca się ku dołowi rączka. I tak nie stawiam pędzli luzem na toaletce, a w pojemniku zajmuje to za dużo miejsca. Już mi się pędzle nie mieszczą, a to jest dodatkowy "złodziej" powierzchni No i osłonkę ciężej się zakłada.

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Tak, ta. Używam jej tak jak niektóre dziewczyny pisały na KWC raz,dwa razy w tygodniu na całą noc - i juz po pierwszym razie w szoku byłam, po raz pierwszy w życiu coś mi na pory zadziałało
oby tak dalej Aż się chciałam zebrać w sobie i Wam udokumentować jak sprawa wygląda przed i po, bo efekt naprawdę widziałam gołym okiem
może się jeszcze ogarnę i przy najbliższej okazji pyknę zdjęcie jak nie zapomnę
Ja jeszcze mogłabym polecić peeling z tej samej serii. Ale uwaga - to dość mocny zdzierak.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora