Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-22, 12:25   #2297
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Ale tam droga wysylka w tych sklepach internetowych...
exclisivee nie zostaly Ci moze jakies saszetki vincenta na zbyciu ? Moze znalazla bys cos w zamian w moim watku wymiankowym Mogla i by byc nawet polowa saszetki na wyprobowaie
Z tego co pamiętam to ja za wysyłkę płaciłam 9,99zł więc wcale nie tak drogo

Mam pół saszetki vincenta ale odłożyłam sobie na czarną godzinę jakby jakaś kąpiel była potrzebna na włosy czy cuś

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
chce zrobić deko,ale obawiam się ze po deko i farbowaniu będę miała plamy na włosach i kolor wyjdzie nierównomiernie jak tego uniknąć i jak umiejętnie pomalować włosy aby na całości wyszły równo? Najbardziej chodzi mi o odrosty,bo włosy tak od ucha w dół maja w sobie więcej sztucznych pigmentów,bo kiedyś farbowalam na czarno,a odrosty juz farba czerwona z Garniera, kolor teraz mam równy w miarę,ale boje się ze po deko będę miała plamy na głowie...

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Tak myślę ze moze zrobić deko 1 raz na całości włosów a 2 raz tylko na końcach. Jaka powinna być przerwa pomiędzy 1 a 2 dekoloryzacja? Moze być tego samego dnia? I co potem? Dać jakiś rozjaśniacz? Czy od razu farbe? Mój kolor naturalny to ciemny brąz, chciałabym uzyskać ciemny blond.... Co możecie mi doradzić ?
Często kolor wychodzi nierównomierny, niestety Może ktoś mógłby Ci pomóc przy nakładaniu dekoloryzatora?

Jeśli robisz dekoloryzację np. chantalem, reene blanche, elgonem itp. to możesz ją robić parę razy w ciągu jednego dnia z tego co pamiętam
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując