Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-22, 14:08   #1947
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
to ja korzystam, że moja mama pojechała na kilka dni i śpię w jej pokoju, który ma okna na wschód właśnie, i się cieszę bo w końcu wstaję o 9 a nie o 12, jak to mam w swoim zachodnim pokoju

Mnie dzisiaj strasznie podrażnił mój ukochany filtr Aknicare Czasem podrażniał ale tylko trochę, że przechodziło po kilku minutach, teraz normalnie miałam czerwone plamy - zwłaszcza tam, gdzie mam problemy trądzikowe czyli smaruję je Benzacne i Duaciem, i spuchły mi powieki. Więc zmyłam to, nałożyłam żel hialuronowy z alantoiną i ostatecznie wyszłam znowu bez filtra.
Wczoraj za to chodziłam z moim L'orealem, który całkiem lubiłam... do wczoraj. Niestety, ale po kilku godzinach z nim na twarzy miałam trochę zaskórniko-podobnych tworów. Byłam zła strasznie i w afekcie to powyciskałam... Na szczęście po nałożeniu Benzacne nie porobiły mi się stany zapalne od tego, rano wyglądało tak, jakby nie było sprawy, no ale nie będę jednak cop wieczór wyciskać połowy czoła bo się w końcu zbuntuje, wczoraj to było, jak mówiłam, w afekcie (pod wpływem % w dodatku...).
W sumie to i tak nic w porównaniu do tego nieszczęsnego Vichy...

Wiem, że teraz nie powinnam chodzić bez filtra no ale, kurde, czemu wszystkie mi muszą robić krzywdę
Mi też od benzacne spuchły powieki, i do tego strasznie mnie piekły, więc odstawiłam.
Po skinorenie mnie strasznie piekła broda i żuchwa, ale posmarowałam się kremem nawilżającym i przeszło. Oby tak nie było cały czas

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie ma filtrów w formie żelo-kremu To by było piękne Przynajmniej dla mnie, bo lubię takie galaretkowate substancje na twarz
A czy czasem LRP nie ma takiego pół-żelowego filtra?
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora