Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-15, 15:25   #3095
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Jasevrati Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie depilacji laserowej. Rok temu miałam 3 zabiegi na brodę, gdzie rosły mi wredne czarne sztywne włoski. Nie było ich dużo, ale powodowały podrażnienia i stany zapalne, więc postanowiłam się ich pozbyć. Skorzystałam z promocji w swoim mieście, ale wszystko i tak kosztowało ponad 700 złotych, więc nie mało. Po tych 3 zabiegach (robionych w odstępach około 6 tygodniowych) problem właściwie zniknął, włoski przestały rosnąć. Po jakichś 4 miesiącach od ostatniego zabiegu pojawiły się z powrotem, ale słabe, jasne i nie stanowiły właściwie problemu, raz na jakiś czas przejeżdżałam po nich maszynką, co i tak było komfortowe w porównaniu do sytuacji sprzed zabiegów, kiedy musiałam je wyrywać co rano albo golić 2 razy dziennie i borykać się ze stanami zapalnymi skóry w tych miejscach. Teraz mija rok od pierwszego zabiegu, a ja zauważyłam ze zgrozą, że włosy są coraz sztywniejsze, powróciły w pełnej okazałości w tych samych miejscach, z których zostały usunięte i z powrotem zaczynają mi się robić podrażnienia. Przy okazji brody, pani w salonie usuwała mi też pojedyncze włoski w innych miejscach - np na szyi i one wszystkie się pojawiły z powrotem.
Czy to jest kwestia niewystarczającej ilości zabiegów, czy ich jakości? Nie wiem, czy powinnam próbować jeszcze raz, czy skorzystać z usług innego salonu, czy w ogóle sobie odpuścić, bo to nie dla mnie? Wydatek był spory, ale zdecydowałam się na te zabiegi, bo miały załatwić mój problem raz na zawsze, a okazało się, że starczyły zaledwie na rok i to nie do końca, bo bez maszynki w tym czasie się nie obeszło.
Bardzo długo przed zabiegami nie wyrywałam tych włosków, przez półtora roku co najmniej goliłam je maszynką, tak samo robię teraz, żadnego wyrywania. Mam bardzo bladą skórę, włoski są ciemne.
Nie chce sie wymadrzac ale moim zdaniem przyczyna jest golenie wloskow maszynka i hormony.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując