Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-20, 15:03   #2229
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Rossmann ma bardzo wysokie marże i wolę zamówienia z innych sklepów internetowych. Dlatego rzadko coś tam kupuję, a jeśli już to na promo -49% głównie takie marki jak CATRICE, ESSENCE, WIBO.
Ostatni odkryłam świetny puder rozświetlający Eris za ok 20zł.
Tanie nie zawsze znaczy złe. Polecam też najnowsze podkłady Catrice Even Skin Tone, żele do brwi, paletę do brwi i kamuflaże.
Ale z tego co wiem szafy Catrice i Essence są tylko w 3 Rossmannach Łodzi i w Warszawie.
Napisałam do Essence i Catrice na fb - nie mają szaf w R w Warszawie. Wymienili mi gdzie są i Catrice chyba tylko w Łodzi, Essence zaledwie w kilku miejscach. Pamiętam, że kiedyś sprawdziłam sama (zanim zapytałam) z 10 R w Warszawie i jeszcze innym mieście i na pewno nie było Essence i Catrice są dostępne w Hebe oraz w Naturze - w moim odczuciu lepiej iść do Natury, bo z tych marek mają nowości i większy asortyment. W Hebe w W-wie np. kamuflaże Catrice są zawsze wykupione i babka mi mówiła, że dopiero była dostawa i następna za 2 tyg (!!?) - kiedyś chciałam ten płynny i przez 2 miesiące chodziłam po Hebe szukać go i ciągle nie było, w końcu przez przypadek weszłam do Natury i był dostępny, jeszcze się okazało, że od tego dnia była promocja - 30%
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora