Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-14, 18:08   #1326
Inees
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Cracow :)
Wiadomości: 36
Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
Nie jest żle . jak u kadego zdarzaja sie lepsze i gorsze prace. mysle ze jak sie okreslisz co do wymagan czy jak pokazesz fotke ktora ci sie podoba to pani stanie na wysokosci zadania i zrobi ci tak, ze bedziesz zadowolona...a propo czy "szczór" chyba pisze sie przez "U"? ale to już inna historia...



zdecydowanie lepiej jak sa pofalowane. proste jednak sie odnaczaja i daja efekt skromniejszych. ale fala wygląda bardzo ładnie, no moze lekko bym je przecieniowala . no i sa dosć dlugie jak na 36 cm. chyba dosć niska jesteś?
Pokusiło mnie i weszłam na ten blog.Śmiało stwierdzę jednak, że ta Pani niewiele potrafi.
Ale najlepsze że pisze iż w cenie zakłada do 160 pasem o wadze 1-2 gramy...Mnie wygląda to raczej na maxymalnie 50 gram na głowę-wiszące cienkie pasma na plecach wyglądają poprostu STRASZNIE.
Dziwię się,ze ktoś za coś takiego płaci...Naprawdę.
O gustach się jednak nie dyskutuje

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Ta kobieta na zdjęciu napewno nie ma przedłużonych włosów.Nie wiem po co ludzie takie rzeczy wypisują ...Sama niedawno spotkałam wieczorem w sklepie dziewczynę która warkocza (grubego jak przedramię) miała splecionego za pupę.Rzadko bo rzadko ale spotyka się jeszcze takie 'okazy' na ulicy.
__________________
"Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem"
Giovanni Giacomo Casanowa


Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-01-14 o 21:57 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
Inees jest offline Zgłoś do moderatora