Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dla kogo blond?
Wątek: dla kogo blond?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-12-06, 17:31   #2
MonSz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 25
Re: dla kogo blond?

wiesz to zalezy. ja tez jestem brunetka. naturalny kolor to tak ciemny braz. obecnie mam czarne. rowniez jak ty mam ciemne brwi,wrecz czarne. rzesy tez. oczy ciemna zielen. jeszcze rok temu bylam blondynka. takie jasne wloski nosilam przez kilka lat. cale liceum i 1 rok studiow. i bylo mi w nich naprawde dobrze.pomimo ciemnych brwi i lekko opalonej cery. i nie byl to ciemny blond ale jasny. najczesciej farbowalam farba loreala blond bezowo oplaizujacy czy jakos tak na platynowy juz sie nie odwazylam bo chyba kontrast bylby zbyt mocny. oczywiscie najpierw rozjasnila mi je fryzjerka. ale niestety jakis czas temu wpadlam na "genialny" pomysl i spowrotem zapragnelam byc brunetka. najpierw mialam ciemny braz i wygladalam jeszcze jako tako. przyznam ze mniej mezczyzn zaczelo sie za mna ogladac na ulicy teraz mam czarne wlosy ktore niby powinny pasowac do mojej wyrazistej urody. do tych ciemnych oczu brwi ale niestety tak nie jest. i strasznie zaluje ze znow jestem brunetka marze zeby znow miec blond wlosy. wszyscy twierdza ze wygladalam w nich ciekawiej no ale nie chce znow rozjasniac wlosow bo niedlugo lysa bede. nie wiem czy Tobie byloby dobrze. moze podrzuc jakies zdjecia? byloby latwiej doradzic. ale pamietaj ze nie zawsze tak jest ze jak ktos ma ciemna oprawe oczu to znaczy ze blondy nie sa wskazane. mi taka zmiana wyszla wtedy na dobre. zapytaj moze jakiegos wizazysty co o tym sadzi. pozdrawiam
MonSz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując