Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-13, 14:52   #1178
Anteia
Raczkowanie
 
Avatar Anteia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 203
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Anteia - on jest zupełnie suchy? Bo taka lamperia, nie lubię jak piaski w ten sposób połyskują. Chyba wolałabym, żeby był kremem.
Suchy, to nie jest idealny piasek. Niestety.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dokładnie. nie mam chyba żadnego lakieru, który uważałabym za seksowny (nie wiem czy coś takiego jest w ogóle możliwe ) i nie patrzę na nie pod takim kątem. i kolor dobieram najczęściej pod swój nastrój lub taki, na jaki obecnie mam ochotę i robię to wyłącznie dla siebie
chociaż jeżeli chodzi o facetów.. P. często zwraca uwagę, na to jaki mam kolor, czasami o to pyta, ale wydaje mi się, że to dlatego, że dużo gestykuluję chcąc nie chcąc, wtedy dłonie są na pierwszym planie.
a czasami jak mu mówię, że nie wiem jakim kolorem pomalować paznokcie to pierwsze co słyszę 'korektorem' (białym lakierem) faceci..
W podstawówce malowałyśmy paznokcie korektorem i markerami
Takie z nas były małe, seksowne lolitki.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
a mi się podobają kolor super, kształt również.. masz taką długą płyytkę, ślinię się
Dziękuję!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Mają Ci się podobać, bo lakier fajny, a Twoje paznokcie zjawiskowe!
Cieszę się, że zajrzałaś do nas


<3

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------


On taki jest, też mnie to wkurza


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
W sumie ja też nie wiem...
Prawda? Niby ładny, ale mnie nie przekonuje do końca... Taki mało piaskowy.
No i w sumie fiolet to kolor, którego nie lubię, ale od czasu do czasu maluję takimi lakierami paznokcie, żeby się przekonać.

Ale w końcu mam wakacje, najwyżej jutro zmyję
Trzeba rozdziewiczyć trochę lakierów, bo aż wstyd!
__________________
I solemnly swear that I am up to no good.

Instagram
Anteia jest offline Zgłoś do moderatora