Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - drzwiczki do szafki własnoręcznie wykonane
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-31, 10:35   #25
potoczanka
Raczkowanie
 
Avatar potoczanka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław ( Brzeg)
Wiadomości: 265
Dot.: drzwiczki do szafki własnoręcznie wykonane

Cytat:
Napisane przez kolalight
jejku mnie by było szkoda takich mebli. Ja mam takie stare graty z tzw. kaplicą i w drugiej kolejnoci je zaatakuje. Ale faktycznie tam nad telewizorem spoko by wyszło. kręci się rurki ze starych gazet. A potem plecie jek wiklinę. Najgorsze to plecienie rurek mnie już lewa ręka boli. a linki już dziewczyny zamieściły.
właśnie zastanawiam się nad tym jakby to później umieścić na tych mebelkach żeby ich jakoś zbytnio nie zniszczyć nieodwracalnie . Nie chcę zakryć wszystkich półeczek w tym regale 'nad telewizorem'' , bo mój i tak dość wąski i mały pokój stałby się optycznie mniejszy ... . Myślałam żeby zrobić troje drzwiczek jedne zamieścić na samej górze po no prawej stronie, drugie na środkowej półce po stronie lewej no i ostatnie trzecie na dolnej półce po stronie prawej . Tylko teraz zamiast się uczyć gdybam sobie nad tym, że jak już uda mi się wykonać te drzwiczki to jak ja je zamieszcze he he he

zabiorę się za to jak wszystko ładnie zdam ,bo inaczej staruszkowie mi żyć nie dadzą ja sobie też hih Wszystkie linki zapisałam, więc materiały mam . Ale napewno przedstawię efekty

a Wam życzę powodzenia
__________________
Mówią że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie...

15.08.2009
potoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując