Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-22, 09:00   #36
Malemalenstwo
Zadomowienie
 
Avatar Malemalenstwo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 040
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Nie mialam czasu do Was zajrzeć, a tu widzę już nowa część jest
Mały śpi, więc mam chwilkę czasu.

Ostatnio bylismy z Kamilek u ortopedy, wszystko wporządku tylko kazał leżeć jak najcześciej na brzuszku. Tylko u nas po 5 minutach leżenia jest awantura Co zrobić, żeby wytrzymywał dłużej na tym brzuszku?? Nawet jak już go wezmę i położe na plecki to przez nastepne 30 min jest marudzenie i płacz

kamilek od dwóch dni jak wstaje w nocy na karmienie ok 1-2 w nocy to później nie chce spać tylko leży i się cieszy, gada do siebie. Wasze maluszki też tak nachodzi na nocne gadanie?? Wtedy biorę go do wózka, chwilę pobujam i naszczęscie zasypia.

Wczoraj byłam u gina na kontroli. Wszystko się ładnie zagoiło, macica się obkurczyła. O następnego maluszka za pół roku można się starać. Mój TŻ myśli już o nastepnym i chce dziewczynkę. Jestem w szoku, że następnego mu się maluszka chce.
Na wizytę czekałam 2,5h Tyle ludzi było. Jak wyszłam z domu o 14 to wróciłam na 18 do domu.
Mały tacie marudził strasznie. Ale tylko jak weszłam do domu i mnie zobaczył od razu mu przeszło i uśmiech od ucha do ucha.Czyli się stęsknił za mną Fajne uczucie.
Czasami mam dość mojego synka, ale jak nie widzę go parę godzin to już tęsknie.


Któraś coś pisała o kleiku. Czy jak się doda jedną łyżeczkę kleiku do mleka, to to mleko będzie bardziej sycące?? To wtedy mogłabym mu dawać 120ml zamiast 150ml?? Jakie są wasze opinie?Coś mi moja siostra wspominała, jak mój chrześniak skończył 2 miesiąc to dodawała 1 łyżeczkę kleiku do mleka i nic mu nie było. Ale znów pisze, że kleik można dawać po 4 miesiącu.

No to by było narazie na tyle.
__________________
Oliwia
Malemalenstwo jest offline Zgłoś do moderatora