Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dekoracje na Święto Zmarłych - materiały?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-18, 21:58   #6
pta1sia
Raczkowanie
 
Avatar pta1sia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk/Bytom
Wiadomości: 191
GG do pta1sia
Dot.: Dekoracje na Święto Zmarłych - materiały?

Cytat:
Napisane przez Eskarine Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomysły
Kompozycja na bazie krzyża najbardziej przypadła mi do gustu. Dziękuję za pomysły Widziałam takie ładne jasne gałęzie w jednym ze sklepów florystycznych ale ów sklep nie prowadzi sprzedaży detalicznej, tylko hurtowo i dla kwiaciarni

Co do "krzyżowych" kompozycji zastanawia mnie teraz sposób wykonania tego z wrzosem z moich zdjęć i tego fioletowo-białego ze zdjęć od ptasi...
co do sprzedaży hurtowej, to rozmawiałam ostatnio ze znajomą pracującą w studio florystycznym i powiedziała że tak naprawdę to chodzi o to, żeby kupować całe opakowanie, a nie po sztuce, więc może się dopytaj, albo spróbuj się dogadać z jakąś kwiaciarnią, ja kupuję od tej znajomej różne rzeczy w cenach, jakie są faktycznie na giełdach florystycznych


krzyże - najprawdopodobniej podstawą jest forma styropianowa, a dekoracje mocowane klejem na gorąco, lub gąbka do suchych kompozycji, dla poprawienia stabilności często mocuje się je w dodatkowych pojemnikach i zalewa gipsem, widziałam też na szkieletach gazetowych
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ptasiowe gniazdko różności
pta1sia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując