Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-14, 17:03   #1210
Marzena17
Rozeznanie
 
Avatar Marzena17
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: lubin/wrocław
Wiadomości: 638
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chmurka80 Pokaż wiadomość
dlaczego? złe są czy co nie znam się zbytnio dlatego pytam , wiem że na mazidlach czy innych tego typu stronach można sobie kupić kwas i zrobić samemu ale to nie dla mnie a u kosmetyczki 1 zabieg kosztuje ok 140 zł
ehhhh.... sama już nie wiem
Dla mnie zupełnie niezrozumiałe jest jak można wydać tyle pieniędzy skoro właśnie na mazidłach można sobie kupić kwas, zmieszać z wodą i alkoholem (opcjonalnie) i już. Nie wiem, co w tym trudnego. Ale skoro chcesz, proszę bardzo. Niestety, nie miałam do czynienia z takimi produktami, więc nie powinnam się wypowiadać o ich skuteczności.
Cytat:
Napisane przez ddiamentowaaaa Pokaż wiadomość
Jedyne co znalazlam na opakowaniu kwasu to taki sklad : propylene glycol, mandelic acid, aqua, gluconolactone, lactobionic acid, hydroxyethylcellulose, polyacrylamide, C 13-14 isoparaffin, laureth-7
hmm, masz kwas rozpuszczony w glikolu propylenowym, czyli dla mnie to byłby killer, który w dodatku spowodowałby niesamowity wysyp. Nie wiem dlaczego u Ciebie nie działa. Może dlatego, że nie da się sprawdzić, ile tak naprawdę jest tam kwasu i jakiej jest jakości.
Cytat:
Napisane przez zapalniczka89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Zrobiłam sobie peeling migdałowy 30% na ramiona i dekolt i w mnie nic nie szczypało. Zawsze szczypie? Wydaje mi się, ze wszystko zrobiłam dobrze...
Nie zawsze, ale przy takim stężeniu już powinien. Dużo zależy od tego, jaki kwas stosujesz. No i przede wszystkim od tego, jaką masz skórę. Niektórzy mają taką, że na nich nie podziała nawet 50% migdała. Taki urok.
__________________
"Czuj się dzielny, działaj tak, jakbyś był dzielny...
Jest bardzo prawdopodobne, że atak odwagi zastąpi atak lęku."
William James
Marzena17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując