Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 11:02   #4452
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Czekam dziś na na zamówione zagłówki dla młodego. I mam mega stracha, bo trochę w ciemno tkaniny dobierałam. Zwrócić nie mogę, bo układ projektowałam sama. Kosztowały niestety trochę. Jak będą niefajne to normalnie stary mnie za drzwi dziś wystawi

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Kiedy moja babcia się dowiedziała, że moja mama ma nowotwór, to się rozpłakała, bo co ona teraz zrobi (co babcia zrobi ) i jak mama zadzwoniła do niej, to babcia nie chciała z nią rozmawiać...
To są sytuacje ekstremalne. Nigdy nie wiadomo jak kto się zachowa. Starsi ludzie czasami pojmują pewne rzeczy jak dzieci. Wyobrażam sobie jak Twojej mamie było przykro. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Kwarantanna musi być

Używałaś już tych 3 szaneli? U mnie nadal czekają na swoją kolej a teraz denkuje jakieś wynalazki m.in krem hialuronowy Merz Special niby potrójne nawilżenie http://aptekazawiszy.pl/images/Merz%...20Hyaluron.jpg ale jak narazie ani dobrze nie nawilża, ani nie wspólgra z serum Algenista i jeszcze nie jest to normalny krem tylko krem w piance i jak się wyciśnie tę piankę to jest jak z tą do włosów zaraz znika i ani tego normalnie wsmarować ani nic, trochę popłynęli z tą konsystencją

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

dziękuję
też czekam
Niedobrze ze mną. Przeczytałam "z konstytucją"
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Szybko poszło im wycofanie

Ja też kremów jeszcze różnych mam pełno i na razie zużywam wynalazki, te "lepsze" będą na potem
Handlary już wykupiły
Dzwonili właśnie z infolinii S, była pomyłka w systemie i mam tak jak powinno być 6615 punktów i wszystko uaktualni się na koniec miesiąca a w połowie stycznia powinnam dostać kartę
Super, że wszystko się wyjaśniło
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A ja wcześniej wspominałam Wam, że na święta dużo ludzi się ozłoci i nic nie przyślą i że z moich pechem inaczej być nie może


dziś dostałam już z S, że mam dokończyć zakupy
Mnie to przeraża, że ja dostaję takie maile nawet jak się nie loguję w sklepie S
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
To prawda chociaż dobra i darmowa dostawa

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------
Ja od dawna nie chodzę na Wigilię w pracy czasami ktoś do mnie przyjdzie z opłatkiem, to złożę życzenia ale staram się unikać obłudy

Niestety u mnie wycwanili się i robią spotkanie 21-go Mam taki niecny plan, że pokaszlę trochę i powiem, że nie chcę nikogo zarazić i czmychnę do siebie

O Matyldo! U mnie wychodzi słońce! To chyba znak, żeby jakąś fotkę cyknąć
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora