Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-02, 15:03   #2651
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Dziewczyny, jaki podkład polecicie zamiast colorstay?

Cytat:
Napisane przez agary Pokaż wiadomość
Witam!
Poszukuje dobrego podkładu do cery tłustej w rozsądnej cenie, tak do 60zł, który będzie w ciepłej, żółtej tonacji. Wiele już przetestowałam, większość podkładów ma tonację chłodnego beżu wpadającego w róż, a moja szyja jest w odcieniu żółtym. Ten który używałam zniknął niestety z półek sklepowych. Będę wdzięczna za każde sugestie! Pozdrawiam
Zapraszam tutaj.
Możesz też popytać w tym wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47347716

Cytat:
Napisane przez Karolina105 Pokaż wiadomość
Od jakiś 2 lat codziennie używam revlona colorstay w kolorze 150 buff. Bardzo lubiłam ten podkład, jednak chciałabym spróbować czegoś nowego i czegoś delikatnie lżejszego, żeby nadawał się do stosowania na co dzień. Przekopałam już internet i naprawdę nie wiem;p szukałam informacji na temat mac studio fix, jednak z tego co wyczytałam jest to też dosyć ciężki podkład, zainteresowana byłam astor perfect stay i boujoris healthy mix, jednak po nałożeniu nawet najjaśniejsze kolory są za żółte. Macie może jakieś propozycje? Z jakich wy podkładów jesteście zadowolone?
Zapraszam tutaj.
Możesz też przeszukać forum używając wyszukiwarki.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora